We hebben een muis in huis!
Een wát? Je leest het goed. Onze dijkgraaf Mario Jacobs ondertekende vandaag de adoptiepapieren voor onze klimaatmuis. De ‘Klimaatjes’ zijn 7 dierenvrienden die de hoofdrol spelen in de gelijknamige boekenreeks. Kinderen leren op een speelse en grappige manier hoe ze onze leefomgeving fijn kunnen houden.
Na het succes van de boeken, komt nu de theatervoorstelling ‘Plasticsoep’ met de Klimaatjes als levensgrote poppen. Hiervoor is een crowdfunding gestart. Alle 7 ‘Klimaatjes’ hebben een adoptieouder gevonden. De theatervoorstelling een feit.
Waarom Muis en Aa en Maas zo goed bij elkaar passen? Muis is de kleinste van het stel maar ze is wel slimste. Ze is de wereldverbeteraar, de denker. Maar ze is in haar eentje wel te klein om grote veranderingen teweeg te brengen. Daarom zet ze met haar ideeën haar vrienden aan tot samenwerken. Ze is proactief en denkt na voordat ze iets doet.
Deel deze informatie
Recent nieuws
- Help je ons?4 februari 2025
- Waterbericht januari: een nat en grijs begin van 20254 februari 2025
- Deltacommissaris Co Verdaas bezoekt Brabant4 februari 2025
- Tweede Kamerlid Mpanzu Bamenga (D66) bezoekt waterschap Aa en Maas3 februari 2025
- Waarom het grondwaterpeil juist op de Maashorst zo hoog is en blijft29 januari 2025